Telenorkarusell, terrengløp nr. 3. Bra oppmøte

Postet av Sp.kl. Nessegutten den 16. Jan 2014

Foreløpig siste karuselrenn ble arrangert som hinderløp torsdag kveld. Og deltakelsen var som tidligere helt enorm. Også denne gangen var det 2.klassen som var flest, 27 stk:) Deltakerliste ligger lenger ned i artikkelen. Se bilder og artikkel i Levanger Avisa

Takk til alle fremmøtte, og en særlig takk til alle som bidro med bakverk og på dugnad :)

 

Takk til dugnadsgjengen for god og stødig jobb med de tre løpene. Kommer det snø på Nesset satser vi på å arrangere skirenn på kort varsel. Enten på en onsdag (treningstiden til skigruppa) eller ei helg (kanskje kombinert med trimbingo)

Under følger deltakerliste for løpet 6.februar. Hvis noen savner navnet sitt tar dere kontakt med sturla.loras@ntebb.no. Premiering for hele telenorkarusellen vil skje i midten av mars.

F.år ETTERNAVN FORNAVN
2011 Ukkelberg Kristina
2011 Valstad Petter Løvås
2010 Skoglund Eline
2010 Staahl Amanda
2010 Tangen Dennis
2009 Skogmo-Sivertsen Ida Helene
2009 Lynmo Andreas
2009 Guin Tobias
2009 Lind Mekal
2009 Aaseng Camilla
2008 Ravlo Odin
2008 Wagnild Rikke
2008 Gridseth Andreas
2008 Strøm Ingrid
2008 Valstad Sivert Løvås
2007 Drågen Andrine
2007 Bergersen Kristoffer
2007 Skogmo-Sivertsen Kaja
2007 Vestrum Jonas
2007 Herje Julie
2007 Fjelldal Eva
2007 Sundal-Haugen Maia
2007 Sundal Børresen Vilde
2007 Ottem Alfnes Bjørn Egil
2006 Drågen Kine
2006 Mosling Sørmo Lucas
2006 Saxrud Carina
2006 Lynmo Camilla
2006 EggenFossum Malin M
2006 Helmersen Marie
2006 Skoglund Petter
2006 Andreassen-Floan Linus
2006 Gausen Petra
2006 Wagnild Kine
2006 Johansen Andrea V
2006 Opdahl Adrian
2006 Opdahl Mathias
2006 Østerås Berntsen Andrea
2006 Stølen Signe
2006 Steen Ingrid
2006 Salater Emil
2006 Hovd David
2006 Guin Linnea
2006 Ukkelberg Fredrik
2006 Aaseng Cecilie
2006 Ramstad Marie
2006 Tangen Louise
2006 Strøm Hannah
2006 Gilstad Peter
2006 Grøneng Guro
2006 Tørrlen June
2005 Gausen Tor
2004 Torshaug Frida
2004 Brønn Thea Hov
2004 Sundal Dybdahl Erik
2004 Skogmo-Sivertsen Erik
2004 Herje Martine
2004 Frost Ravlo Magnus
2004 Skoglund Emilie
2004 Rangul Hedda
2004 Stølen Sivert
2004 Borgan Staal Niklas
2004 Haaland Sandberg Markus
2004 Gridseth Emma
2004 Granli Maren
2004 Wesche Sindre
2004 Nilsen Gabriel
2003 Hånes Maria
2003 Grøneng Aurora
2003 Synne Sandstad
2003 Lind Mathea
2003 Toldnes-Nøstberg Mali
2003 Ukkelberg Mathias Kjønstad
2003 Lorås Frøydis
2002 Skoglund Tora Skoglund
2002 Norum Victoria
2002 Andreassen-Floan Børge
2002 Johansen Laila
2002 Lorås Ingeborg Lullau
2002 Veske Aksel
2002 Steen Malin M
2002 Granli Ane
2002 Wesche Silje
2002 Rønning Sander
2002 Toldnes Robin
2002 Okkenhaug Maria
2001 Sandstad Marte
2001 Fanum Ragne Wold
2000 Aarøe Stine Elise Lie
2000 Johansen Tor Ola
2000 Veske Johan
2000 Buvik Enge Sandra
2000 Skaufel Emma
2000 Grønli Oda
2000 Toldnes Sigrid
2000 Berg Nora
1999 Lorås Ragnhild Lullau
1999 Winn Hannah C Aune
1999 Pedersen Marikken
1999 Kjølsvik Laura
1998 Jørstad Thea Margrethe
1998 Børresen Frida S
Senior Saxrud Amund
Senior Ukkelberg Arnstein
Senior Wesche John Magne
Senior Veske Ole Martin
Senior Gustad Lise
Senior Alfnes Renate Ottem
Senior Vestrum Rune
Senior Johansen Åge Raymond
Senior Okkenhaug Arne

 

Under følger deltakerliste for løpet 23.januar.

Førskole K 2011 Ukkelberg Kristina
Førskole M 2010 Tangen Dennis
Førskole K 2010 Sundal Mia
Førskole K 2009 Skogmo-Sivertsen Ida Helene
Førskole M 2009 Guin Tobias
Førskole M 2009 Lind Mekal
Førskole K 2008 Strøm Ingrid
Førskole M 2008 Mitchell Andreas
Førskole K 2008 Wagnild Rikke
Førskole M 2008 Hovd William
Førskole M 2008 Heimro-Sunde Kornelius
1.klasse M 2007 Haugen Nikolai
1.klasse K 2007 Hagen Martine
1.klasse K 2007 Svebakk Carina
1.klasse K 2007 Fjelldal Eva
1.klasse K 2007 Herje Julie
1.klasse K 2007 Sundal Børresen Vilde
1.klasse K 2007 Skogmo-Sivertsen Kaja
1.klasse M 2007 Bergersen Kristoffer
1.klasse M 2007 Elden Sigurd
1.klasse M 2007 Prestmo Jens Ove
1.klasse M 2007 Skreden Iver
1.klasse M 2007 Steffenrem Halvard
1.klasse M 2007 Vestrum Jonas
1. klasse K 2007 Drågen Andrine
1. klasse M 2007 Ottem Alfnes Bjørn Egil
1.klasse M 2007 Heimro-Sunde Bernhard
1.klasse K 2007 Sundal-Haugen Maia
2.klasse K 2006 Guin Linnea
2.klasse K 2006 Johansen Andrea V
2.klasse K 2006 Ramstad Marie
2.klasse K 2006 Saxrud Karina
2.klasse K 2006 Strøm Hannah
2.klasse K 2006 Stølen Signe
2.klasse K 2006 Tangen Louise
2.klasse K 2006 Wagnild Kine
2.klasse M 2006 Salater Emil
2.klasse M 2006 Skoglund Petter
2.klasse M 2006 Ukkelberg Fredrik
2.klasse M 2006 Veske Ole Andreas
2.klasse K 2006 Steen Ingrid
2.klasse K 2006 Helmersen Marie
2.klasse M 2006 Hovd David
2.klasse M 2006 Stunzia Lukas
2.klasse K 2006 Hoven Miriam
2.klasse K 2006 Gausen Petra
2.klasse M 2006 Opdahl Adrian
2.klasse M 2006 Opdahl Mathias
2.klasse K 2006 Kjølsvik Selma
2.klasse M 2006 Gilstad Peter
3.klasse K 2005 Aakervik Munkvold June
3.klasse K 2005 Gravold Martin
3.klasse K 2005 Ingul Astrid
3.klasse K 2005 Lind Maia
3.klasse K 2005 Skreden Sigrid
3.klasse K 2005 Steffenrem Sigrid Elisabeth
3.klasse K 2005 Toldnes Nøstberg Hanna
3.klasse K 2005 Winn Laura
3.klasse M 2005 Elden Odin
3.klasse M 2005 Mitchell Henrik
3.klasse M 2005 Prestmo Tor Arne
3.klasse M 2005 Åsland Sondre
3.klasse M 2005 Gausen Tor
3.klasse K 2005 Thurn-Paulsen Celina
3.klasse M 2005 Støp Erik
3.klasse M 2005 Svebakk Casper
3.klasse K 2005 Berglund Lea
4.klasse K 2004 Granli Maren
4.klasse K 2004 Herje Martine
4.klasse K 2004 Rangul Hedda
4.klasse K 2004 Torshaug Frida
4.klasse M 2004 Frost Ravlo Magnus
4.klasse M 2004 Haaland Sandberg Markus
4.klasse M 2004 Nilsen Gabriel
4.klasse M 2004 Skogmo-Sivertsen Erik
4.klasse M 2004 Stølen Sivert
4.klasse M 2004 Sundal Dybdahl Erik
4.klasse M 2004 Wesche Sindre
4.klasse K 2004 Skoglund Emilie
11/12 K 2004 Lind Mathea
11/12 M 2003 Ukkelberg Mathias Kjønstad
11/12 K 2003 Synne Sandstad
11/12 K 2003 Winn Sofie Leona Aune
11/12 K 2003 Lorås Frøydis
11/12 K 2003 Hånes Maria
11/12 K 2003 Toldnes-Nøstberg Mali
11/12 M 2002 Veske Aksel
11/12 M 2002 Andreassen-Floan Børge
11/12 M 2002 Selmer Lars-Jørgen
11/12 M 2002 Rønning Sander
11/12 M 2002 Lindsethmo Marius
11/12 M 2002 Urdshals Fredrik
11/12 K 2002 Granli Ane
11/12 K 2002 Johansen Laila
11/12 K 2002 Lorås Ingeborg Lullau
11/12 K 2002 Saxrud Ylva
11/12 K 2002 Skoglund Tora Skoglund
11/12 K 2002 Wesche Silje
13/14 K 2001 Mediås Tale
13/14 K 2001 Fanum Ragne Wold
13/14 M 2000 Gevik Jo
13/14 M 2000 Johansen Tor Ola
13/14 M 2000 Veske Johan
13/14 K 2000 Aarøe Stine Elise Lie
13/14 K 2000 Eggen Selma
13/14 K 2000 Berg Nora
13/14 K 2000 Brattaker Silje
13/14 K 2000 Grønli Oda
13/14 K 2000 Skaufel Emma
13/14 K 2000 Andersen Torbjørg
15/16 K 1999 Eggen Hilde Strøm
15/16 K 1999 Lorås Ragnhild Lullau
15/16 K 1999 Pedersen Marikken
15/16 K 1999 Winn Hannah C Aune
15/16 K 1998 Jørstad Thea Margrethe
15/16 K 1998 Børresen Frida S
Senior K Senior Ukkelberg Bente
Senior K Senior Wesche Ingrid
Senior M Senior Saxrud Amund
Senior M Senior Veske Ole Martin
Senior M Senior Ukkelberg Arnstein
Senior M Senior Ravlo Kjetil
Senior M Senior Skreden Vegar
Senior M Senior Granli Svein Erik
Senior M Senior Salater Bjørn
Senior M Senior Lorås Sturla
Senior M Senior Johansen Åge Raymond
Senior M Senior Steffenrem Arne
Senior M Senior Kverkild Lars
Senior M Senior Wesche John Magne
Senior M Senior Floan Tor Hogne


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline