Resultatliste klubbmesterskapet Bumyra 09.02.2009

Postet av Sp.kl. Nessegutten den 9. Feb 2009

Resultatliste klubbmesterskap 09.02.2009                                               

Bumyra skistadion, Markabygda                                                  

Stilart:  Fristil                                                          

 

                                                          

Gutter 1998            1,2 Km                          

1          Martin V. Johansen                              05:59  

2          Trygve Bjørås                                      06:22  

3          Andreas L. Aarøe                                07:03  

                                                          

Jenter 1998             1,2 Km              

1          Elida K. Thorsrud                                06:03  

2          Vår B. Standal                                     06:12  

3          Lina Midtbø                                         06:23  

4          Thea Jørstad                                        06:40  

4          Marita Strand                                       06:40  

6          Frida Børresen                                     06:43  

7          Ane Altø Skoglund                               06:49  

8          Synne Hoff Sjøbakk                             06:57  

9          Andrea Fjerdingen                                08:57  

                                                          

                                                          

Gutter 1997               2 Km               

1          Andreas Vollmo                                   11:14  

2          Eirik Andersen                                     11:39  

3          Lars P. Aarskog                                   12:28  

                                                          

Jenter 1997               2 Km                            

1          Ida Nikoline Bye                                  10:34  

2          Oda Okkenhaug                                   11:58  

                                                          

Gutter 1996               2 Km                                  

1          Even V. Gevik                                      12:20                          

                                                                                 

Jenter 1996               2 Km                        

1          Anne Strid                                            09:12                          

2          Ingrid Ressem Gustavsen                      09:15                          

3          Maren Grande                                      09:58                          

                                                                                 

Gutter 1995                3 Km                                 

1          Emil Okkenhaug                                   13:48                          

2          Jo Vegard Selmer                                 14:53                          

3          Ole Skrøvseth                                       15:24



Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline