Deltagerliste klubbrenn 26.01.2009 (uten rangering)

Postet av Sp.kl. Nessegutten den 28. Jan 2009

                                   

Bumyra, Markabygda                                    

Stilart: Klassisk

 

            Gutter 2004                           Jenter 2004

2          Magnus Ravlo                          6          Sofie Norum

3          Sindre Wesche                        7          Maren Toldnes Granli

                                                           8          Maja Lind

                                                           9          Hanna Toldnes Nøstberg

 

            Gutter 2003                           Jenter 2003

12        Marius Richardsen                   17        Synne Sandstad

13        Lars Arne Aunan                     18        Mathea Lind

                                                           19        Kathrine E. Veding

                                                           20        Mari Toldnes Nøstberg

 

            Gutter 2002                          Jenter 2002

24        Markus Hoff Sjøbakk              35        Viktoria Norum

25        Preben Aasland                       36        Johanne H. Støp

26        Oliver Norum                          37        Maren Persøy

27        Morten Lyngstad                     38        Ane Toldnes Granli

28        Edvard K. Thorsrud                39        Nora E. Salater

29        Aksel Veske                            40        Tora Skoglund

30        Lars Jørgen Selmer                  41        Ingeborg Lorås

31        Robin Toldnes                         42        Laila Johansen

                                                           43        Thea Aspås Storli

                                                           44        Silje Weche

                                                           45        Hilma Lindblom

 

            Gutter 2001                           Jenter 2001

48        Andreas Grimstad                    62        Astrid Skrøvseth

49        Didrik Sundal                           63        Ann Eirin O. Alfnes

50        Aksel Aasland Grønneng         64        Viktoria Veding

51        Håkon Kvåle                           65        Vida B. Standal

52        Oliver Stenhaugmo                  66        Marte Sandstad

53        Eirik Skreden                           67        Anna Bjørås

54        Martin Grande                         68        Elise Oppegård

55        Truls Veske Johansen              69        Mari Hammer Berg

 

            Gutter 2000                           Jenter 2000

72        Kasper Aunan Røseth              87        Stine Elise L. Aarøe

73        Ole Einar Bjørhusdal                88        Ingrid Vikdal

74        Jo Vigdal Bjørhusdal                89        Sandra B. Enge

75        Stian Havdal                            90        Sigrid Toldnes

76        Johannes Ramberg                             

77        Tor Ola Johansen                               

78        Martin Berg                            

79        Johan Veske                           

80        Markus N. Haugen                             

81        Sander Kvåle                         

82        Peder Finnes                          

83        Jørgen Richardsen                              

84        Johannes Norum                                

85        Truls Veske                            

 

            Gutter 1999                           Jenter 1999

93        Olav Torvik Sem                     103      Hilde Strøm Eggen

94        Jon Oppegaard                        104      Marthe Kvåle

95        Markus Alkanger                     105      Selma R. Stubbe

96        Thomas Fagerli                        106      Sigrid K. Salater

97        Håkon Grande                         107      Hedda Winnberg

 




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline