Resultatliste klubbrenn Bumyra 12.01.2009

Postet av Sp.kl. Nessegutten den 13. Jan 2009

Resultatliste klubbrenn 12.01.2009                                         

Bumyra, Markabygda                                                        

Stilart:  Fristil                                                          

 

                                                          

Gutter 1998                                                 Slutt-tid         

1          Eirik Aa Selmer                                   05:42  

2          Daniel Grimstad                                   05:43  

3          Trygve Bjøraas                                    06:19  

                                                          

Jenter 1998                                                 Slutt-tid         

1          Vår B. Standal                                    05:23  

2          Thea Jørstad                                       05:58  

3          Frida Børresen                                    05:59  

4          Lina Midtbø                                        06:01  

5          Synne Hoff Sjøbakk                            06:03  

6          Ane A. Skoglund                                 06:15  

7          Andrea Fjerdingen                               07:04  

8          Marita Strand                                      07:13  

9          Ingvild S. Holmen                                10:58  

                                                          

                                                          

Gutter 1997                                                 Slutt-tid         

1          Eirik Andersen                                     09:10  

2          Lars P. Aarskog                                   09:49  

                                                          

Jenter 1997                                                  Slutt-tid         

1          Ida Nikoline Bye                                  09:09  

2          Siri Gustavsen                                      09:45  

3          Oda Okkenhaug                                  10:16  

                                                          

Gutter 1996                                                 Slutt-tid         

1          Even V. Gevik                                     09:44  

2          Håvard Holmen                                   09:56  

                                                          

Jenter 1997                                                  Slutt-tid         

1          Anne Strid                                           07:50  

2          Maren Grande                                     08:13  

3          Ingrid Gustavsen                                  08:18  

                                                          

Gutter 1995                                                 Slutt-tid         

1          Emil Okkenhaug                                  11:22  

2          Jo Vegard Selmer                                11:23  

3          Ole Skrøvseth                                     12:14

4          Henrik Kvåle                                       12:55  

5          Kristian Rønning                                  13:19  




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline