Deltagerliste klubbrenn 12.01.2009 (uten rangering)

Postet av Sp.kl. Nessegutten den 13. Jan 2009

Deltagerliste klubbrenn 12.01.2009                                        

Bumyra, Markabygda                                    

Stilart: Fristil                                       

                                              

                                              

Gutter 1999                                        Jenter 1999    

150      Ole Marius Gårseth                  163      Hedda Winnberg

151      Håkon Grande                         164      Marthe Kvåle

152      Markus Alkanger                     165      Selma R. Stubbe

153      Johan H. Berge                        166      Hilde Strøm Eggen

154      John Romeo Oppegaard           167      Ragnhild L. Lorås

155      Olav Torvik Sem                                

156      Stian Forr                               

                                              

                                              

Gutter 2000                                       Jenter 2000    

127      Martin Berg                             140      Ingrid Wikdal

128      Sander R. Kvåle                      141      Ane Eriksen Larsen

129      Petter A. Bye                         

130      Jo Vigdal Gevik                                  

131      Tor Ola Johansen                               

132      Markus N. Haugen                             

133      Johannes Ramberg                             

134      Stian Havdal                           

135      Kasper Aunan Røseth                        

136      Johan Veske                           

137      Ole Einar Bjørhusdal                          

138      Johannes Norum                                

                                              

                                              

Gutter 2001                                       Jenter 2001    

100      Daniel Haugen                         116      Ann Eirin Ottem Alfnes

101      Bendik Aarskog                      117      Marthe Sandstad

102      Eirik Skreden                          118      Victoria Hveding

103      Martin Grande                         119      Mari H. Berge

104      Håkon Kvåle                           120      Ragne W. Fanum

105      Oliver Stenhaugmo                   121      Vida B. Standal

106      Even Gilberg                            122      Elise M. Oppegaard

107      Patric Toldnes                          123      Anna Bjøraas

108      Elias Grimstad                          124      Eline Olsen

109      Andreas Grimstad                              

110      Marius Halten                         

                                             

                                            

Gutter 2002                                       Jenter 2002    

60        Børge A. Floan                        80        Maria Okkenhaug

61        Sander Rønning                       81        Silje Wesche

62        Marius Lindsethmo                  82        Tora A. Skoglund

63        William G. Waade                   83        Ane T. Granli

64        Lars Jørgen Selmer                  84        Ingeborg L. Lorås

65        Markus Hoff Sjøbakk              85        Victoria Norum

66        Aksel Veske                           

67        Preben Aasland                                  

68        Robin Toldnes                        

                                              

                                              

Gutter 2003                                        Jenter 2003     

38        Knut Ivar Ottem Alfnes            50        Synne Sandstad

                                              

                                              

Gutter 2006                                       

1          Ole Andreas Veske



Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline