Kontaktpersoner Håndball


Styret 2019-20




E-post
Telefon







Leder: Runar Thorhus
leder.handball@nessegutten.no
runar.thorhus@ntebb.no
93042919







Nestleder (ans. idrettskolen): Tone Bakken
nestleder.handball@nessegutten.no








Kasserer: Geir Olav Jensen
kasserer.handball@nessegutten.no








Sekretær: Torunn Reinås sekreter.handball@nessegutten.no








Sportslig leder: Jon Olav Skjesol
sportsligleder.handball@nessegutten.no








Materialforvalter: Aina Dolmen
materialforvalter.handball@nessegutten.no








Dommerkontakt: Therese Aspås
dommeransvarlig.handball@nessegutten.no








Arrangementsansvarlig: Knut Salater

arrangement.handball@nessegutten.no

Knut.Salater@ntebb.no

99582466










Kontaktpersoner serielag:


SerielagKontaktpersonE-postTelefon
G10

Line Løvås

Bjørn Skei

linelovas@hotmail.com

bjorn.skei@gmail.com

90563341

48250150

G11

Tina Renbjør

Trine Thorhus

tina-r_85@hotmail.com

Trine.Thorhus@ntebb.no

95101255

45447589

G12Leif Håvard Brækkan


J10



J11Ingjerd Skogmoingcamskogmo@gmail.com91240337
J12

Aina Dolmen

Kjell Idar Tangen

Silje Skatland Jenssen

Aina@ntebb.no

kid-t@online.no

siljesj@hotmail.com

92049306

90933170

48101741

J13

Camilla Hoff Sjøbakk

Jonny Kvello

Camilla-hoffsjoba@ntfk.no

92826471

97666261

J14

Heidi Hansen Herje

Martin Herje

Heidi.Hansen.Herje@ntebb.no

mherjetebb.no

92094550

92236011



Levert av IdrettenOnline