Tine Fotballskole 2016 - Invitasjon
Postet av Sp.kl. Nessegutten - Fotball den 3. Mai 2016
Se vedlegg og meld dere på !
PS. Vi trenger fortsatt folk til å arrangere, kontakt Monica (monica.ravlo@ntebb.no) hvis du har mulighet til å bidra de tre dagene fotballskolen pågår.
Materiell, flytting av kamp, ++
Postet av Sp.kl. Nessegutten - Fotball den 21. Apr 2016
VIKTIG! Fristen for flytting av kamp har passert (15. april) og nå kan ingen lag beramme flytting uten å ta regningen for dette selv (500kr).
Alt materiell skal gå via Kari Aunan, ingen skal på G-sport og ta ut materiell til lag. Viktig at dette følges!
1 Kommentar
Oppstartsmøte Fotball!
Postet av Sp.kl. Nessegutten - Fotball den 20. Mar 2016
Velkommen til årets oppstartsmøte torsdag 31. mars i lillesalen på samfunnshuset kl 19.00.
Det er viktig at alle lag er representert, helst med lagleder (oppmann).
Styret
Trenerforum med Reidar Schjei
Postet av Sp.kl. Nessegutten - Fotball den 14. Mar 2016
Mandag 11.4 får vi en vitamininnsprøyting med Reidar Schjei. Se vedlagte invitasjon, vel møtt!
Trenerforum Torsdag 3/3 kl 19
Postet av Sp.kl. Nessegutten - Fotball den 1. Mar 2016
Vi starter opp med trenerforum før sesongen braker løs. Møt opp!
Kontaktlisten er oppdatert
Postet av Sp.kl. Nessegutten - Fotball den 17. Feb 2016
Sjekk menyen og velg kontaktpersoner. Maillinkene er også oppdatert.
Snørydding
Postet av Sp.kl. Nessegutten - Fotball den 3. Feb 2016
Banemannskapet har stått på for å fjerne snø det siste døgnet. Nå er det kommet så mye snø at det er vanskelig å få snøen bort fra banen. Deler av 11erbanen må derfor brukes til å legge opp snø og det gjør at ikke hele banen er tilgjengelig.
Oppfordrer til å vise hensyn og holde avstand når brøyting pågår
Takk til banemannskapet!
Postet av Sp.kl. Nessegutten - Fotball den 24. Jan 2016
Alle har fått med seg at Nessegutten er velsignet med fint vintervær, skiløyper og januar. Det kanskje ikke mange tenker på er at all denne snøen også skal måkes bort for parkering, tilgang til anlegget og fotballaktivitet.
Bane og Anlegg har stått på slik at det nå er mulig både å parkere, gå på ski og spille fotball. Tusen takk!